O mnie

Witaj,

Mam na imię Helena. Swoją działalność internetową a raczej swoją przygodę z pisaniem oraz sesjami zdjęciowymi rozpoczęłam dokładnie w 2015 roku i całe szczęście trwa do dzisiaj. Prywatnie jestem kochającą żoną oraz matką, dwóch wspaniałych mężczyzn, którzy każdego dnia wspierają mnie w moich życiowych decyzjach oraz współ-kreują postrzeganie na otaczającą nas rzeczywistość. Nałogowo piję Inkę – szczególnie tą z nutką karmelu – oraz odrobiną mleka, oglądam filmy, które swym opisem mnie zaciekawią ale przede wszystkim uczę się życia.

Trudno wypowiadać się na swój temat, ponieważ postrzeganie samej siebie nigdy nie jest obiektywne. Zazwyczaj albo przeginamy w stronę krzywego lustra albo tego wyidealizowanego własnego “JA”.

Ale także mogę napisać, że jestem organizatorką, która spełnia się w realizowaniu najróżniejszych projektów: począwszy od sesji zdjęciowych a skończywszy na najróżniejszych eventach. W przyszłości chciałabym więcej podróżować oraz stworzyć swą własną markę, która nie tylko będzie rozpoznawalna przez oferowany asortyment ale także przez wartości jakimi będzie się kierowała. W chwili obecnej ciężko mi jeszcze skonkretyzować czego owa “marka” będzie dotyczyła ale mam nadzieję, że już w 2019 roku wszystko będzie wiadome.

Aktualnie staram się uświadamiać o różnorodności kanonów piękna współczesnego świata. Jak? Poprzez tworzenie swoich autorskich projektów – między innymi “Piękno nie jedno ma imię” czy też “Jestem Kobietą” jak i aktywne uczestniczenie w akcjach tworzonych przez znajomych.