Jakie butki potrzebuje Włóczykij?

Małe stópki co me serce skradły wciąż rosną i rosną, przemierzając świat. Okryte słonecznym kurzem w letnim upale. Skąpane w błotnistej kałuży przy kolorach jesieni i osolone przy siarczystej zimie. Nie raz martwiłam się jak zadbać o te odważne dziecięce kroki, który pierw skacze by podziwiać swój wyczyn. Tym bardziej, że większy jest wybór dla “płci pięknej” aniżeli tej “brawurowej”.

Pamiętam te swoje pierwsze (w dziecięcym wspomnieniu) buciki – czerwone, lakierowane i z piękną klamerką zapinaną w okolicy kostki. Cudownie mieniły się w promieniach słońcach i wydawały dźwięczny stukot na chodniku. Pamiętam te moje trzewiczki co były wyciągane na specjalne i eleganckie wyjścia. Nie raz wszczynałam kłótnie, by nosić je w dzień w dzień by wszyscy na około podziwiali moje czerwone buciki.

Przypomniałam sobie o nich właśnie teraz, gdy po raz pierwszy stanęłam przed wyborem odpowiedniego obuwia dla mojego Szkraba, który rośnie jak na drożdżach. Niczym włóczykij z pełną pasją odkrywa swoje otoczenie. Dlatego pozwoliłam sobie przedstawić Wam propozycję marek, które zachwycają swym designem, stylem ale też są wierne tradycji.


YOUNG SOLES

Ich buciki to małe dzieła sztuki tworzone z pasją i dbałością o szczegóły. Powstają w Europie, z najlepszej jakości materiałów i w duchu brytyjskiej mody sprzed dekad. Najnowsza kolekcja Young Soles to kolejny odcinek w stylu retro. Obok klasycznych modeli są też trzewiki w kolorze gumy balonowej, karmelków z wzorem egzotycznych prążków. Istna obuwnicza magia.

You may also like