Cool Club by Smyk

Odkąd na świecie pojawił się Misiak to moda dziecięca stała się lekkim moim zmartwieniem. Kupując ubrania dla pociechy, zawsze należy mieć na uwadze przede wszystkim jego komfort. Ale też mieć na uwadze kształtowanie estetyki oraz poczucie piękna, w którym chcemy aby dorastał. Co prawda projektanci mody dla dzieci coraz śmielej eksperymentują z kolorami, materiałami i dodatkami. Dzięki temu ubrania dla najmłodszych zaczynają przypominać propozycje dla dorosłych ale przyznam się szczerze, że osobiście jeszcze nie znalazłam odpowiedniej marki ubraniowej, która by sprawdzała się w stu procentach. Mam na myśli wizualną estetykę. Może to i nawet lepiej? Obecna jest różnorodność, obecne są próby oraz eksperymenty. I dzięki temu miałam możliwość trafienia na dość znaną firmę “Cool Club”, która jest jedną z najpopularniejszych marek odzieżowych dla najmłodszych.

Ubrania dla dzieci Cool Club to gwarancja wysokiej jakości, komfortu noszenia i pełnej swobody ruchów. Uszyte ze starannie dobranych materiałów zapewnią Twojemu dziecku wygodę, zachowując jednocześnie pożądany fason, a niesamowita ilość najróżniejszych wzorów i kolorów, najmodniejsze nadruki oraz klasyczne kroje z pewnością spodobają się każdemu maluchowi ale także trafią w gusta rodziców.  Osobiście jestem miłośniczką klasycznej i tej bardziej eleganckiej kolekcji. Stonowana kolorystyka, minimalizm w grafikach, które są obecne na ubraniach bliższe są memu sercu.

I w sumie jest to mój pierwszy modowy artykuł gdzie polecam markę odzieżową. Do tego dziecięcą!  Mam nadzieję, że taki format Wam się spodoba i będę miała jeszcze nie jedną okazję aby móc Wam polecić coś dla Waszych pociech. Poniżej pozwolę sobie Wam przedstawić kilka stylizacji jakie dumnie nosi Misiak beztrosko brudząc, ochlapując i dziurawiąc.

 

You may also like